שאלות ותשובות נפוצות

שאלות כלליות

בתחילת השימוש בתחבושות, ייתכן שתחושי תופעות לוואי קלות, כמו דופק מהיר. תיתכן אף נסיגה, או החמרה זמנית במצב בעייתך. אל דאגה! תופעות אלה מעידות כי היונים השליליים אכן מפעילים את השפעתם המיטיבה על גופך. תגובת הנגד של הגוף תחלוף בתוך ימים ספורים של הסתגלות, ותוכלי ליהנות ממלוא התועלת של אניון מגע הקסם.
בכל מקרה של תופעות לוואי חריגות, פני ליועצת שלנו, וקבלי הנחיות להמשך השימוש.

גרד מקומי בעקבות השימוש בתחבושות אניון מגע הקסם הוא תופעת לוואי חריגה מאוד. אם בכל זאת נתקלת בתופעה כזאת, הפסיקי את השימוש בתחבושות למשך מספר שעות, ואחר-כך חזרי להשתמש בתחבושת למשך מספר שעות נוספות. עשי כך לסירוגין במשך ימי השימוש הראשונים. לאחר מכן, גופך יסתגל להשפעת היונים השליליים, ותוכלי ליהנות ממנה ללא חשש.

שאלות בעניין תוצאות

התשובה תלויה במטרת השימוש שלך בתחבושות אניון מגע הקסם. שיפור עשוי להופיע בתוך חודש, ולפעמים – בתוך כמה ימים. אך לרוב, פרק הזמן המינימלי הנדרש להשגת תוצאות הוא חודשיים של שימוש רצוף בתחבושות אניון מגע הקסם. במקרים של בעיות מורכבות מאוד, או של סידור מחזור (קיצור / הארכה), יידרש פרק זמן ארוך יותר, לפעמים עד חצי שנה, עד להופעת השיפור המבוקש.

השיפור שמחוללות תחבושות אניון מגע הקסם הוא אינדיווידואלי. קצב השינוי מושפע, בדרך-כלל, ממהות הבעיה, מחומרתה, ומיכולת התגובה של הגוף.

לאחר השגת השיפור, ניתן להפסיק את השימוש הרצוף בתחבושות ובפדים של אניון מגע הקסם, ולהשתמש בהם רק בזמן המחזור. עם זאת, קחי בחשבון שהחזרה לשימוש במוצרי ההיגיינה הרגילים, הסינטטיים, עלולה להשיב את המצב הבעייתי לקדמותו.

תופעות חריגות או מיוחדות

בסדרת אניון מגע הקסם תמצאי 5 סוגי מארזים: המארז הכתום לבן – מכיל 25 מגינים מוגדלים לשימוש יום-יומי, המארז הכתום-שחור – מכיל 25 מגינים מוגדלים עם צ'יפ שחור במרכז, המארז הירוק – מכיל 30 מגינים לשימוש יומיומי. המארז הכחול – מכיל 10 תחבושות היגייניות לספיגה רגילה, ובמארז הסגול – 8 תחבושות היגייניות לספיגה מוגברת (לדוגמה: לנשים בעלות דימום חזק, לשעות הלילה ולאחרי לידה).
אין הבדל ברמת הפעילות של המוצרים השונים. ההבדל הוא רק בעוצמת הספיגה.

מומלץ להתחיל להשתמש בתחבושות אניון מגע הקסם מספר ימים לפני קבלתו הצפויה של המחזור החודשי, או עם קבלת המחזור עצמו.
מומלץ במיוחד להתחיל להשתמש בתחבושות אניון מגע הקסם כבר מקבלת המחזור הראשון בגיל ההתבגרות. היונים השליליים וסיבי הבמבוק מקלים על כאבי המחזור ועל תופעות הלוואי הנלוות (אי-נוחות, ריח לא נעים), ובכך מסייעים למתבגרת להסתגל בקלות ובנינוחות לתופעה החדשה.

כן. במהלך תקופת השימוש בתחבושות אניון מגע הקסם, אין להשתמש במקביל במוצרי היגיינה אחרים: תחבושות, פדים רגילים או טמפונים. תחבושות ופדים רגילים עלולים להוות מוקד של מחוללי-זיהומים, ולחבל ביעילות הטיפול.

נוסף לזאת, יש להחליף את תחבושות אניון מגע הקסם לפחות אחת ל-12 שעות. פרק זמן זה הוא הטווח שבו פעילים היונים השליליים שבתחבושת. לאחר 12 שעות, יעילות התחבושת פוחתת.
כמובן, בזמן המחזור, יש להחליף את התחבושת לפי הצורך.

ממש לא! להיפך, השימוש בתחבושות אניון מגע הקסם תומך בטיפול התרופתי / הורמונאלי, ומחזק את השפעתו.

חלילה. מוצרי אניון מגע הקסם אינם מוצרים תרופתיים ואין בהם גורם ממכר כלשהו. את יכולה להחליט על משך תקופת השימוש המתאימה לך, ולהפסיק לצרוך את המוצר בכל עת שתרצי. בכל מקרה, אנחנו בטוחים שלאחר שתתנסי במוצרי אניון מגע הקסם, ותגלי את חוויית הבריאות ואת קסם הכותנה הטבעית – פשוט לא תרצי להפסיק…

המקלון מיועד לבדיקה עצמית של דלקת בנרתיק.

אניון מגע הקסם בתקופות שונות

עקרונית – כן. אך נחלק את הנחיות השימוש באופן ספציפי לכל אחד משלישי ההריון:
בשליש הראשון של ההריון: אם עדיין לא התנסית בתחבושות אניוניות, ואת מבקשת להתחיל את השימוש בהן בטרימסטר הראשון, התייעצי עם רופא/ת הנשים שלך.
החל מהשליש השני של ההריון: אם אינך סובלת מסיבוכי הריון, תוכלי להתחיל להשתמש בתחבושות ללא חשש! (במקרה של סיבוכי הריון, התייעצי עם רופא/ת הנשים שלך).
בשליש האחרון של ההריון: מומלץ במיוחד – גם למי שעדיין לא התחילה להשתמש באניון מגע הקסם עד כה!
התחבושות האניוניות מחזקות את המערכת, שומרות על היגיינה ועל סטריליות של האזור האינטימי, וכן מחלישות תחושות של צירים מוקדמים.

התחבושת מומלצת ויכולה לעזור לרוב הבעיות של גיל זה: גלי חום, דימומים, כתמים, צ'יסטות, מיומות ועוד. אך היות שהטיפול מורכב יותר וגם ארוך יותר, וגם משנה מאוד באיזה מצב נמצאת האישה מה עבר עליה ומה קורה עכשיו, חובה להתייעץ אתנו לפני קניית המוצר כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

אם לא השתמשת עד היום במוצרי מגע הקסם – התחילי את השימוש בהם רק מעל שלושה חודשים לפני החתונה. אם את עומדת להינשא בעוד פחות משלושה חודשים – אל תתחילי את השימוש כעת.

מוצרי מגע הקסם יעילים ביותר בשימוש לאחר לידה: הם מנקים ביסודיות ללא השארת גרורות (במקרים רבים נחסכה גרידה בזכות השימוש באניון מגע הקסם), מקלים על התכווצויות לאחר לידה, ומקצרים משמעותית את זמן הדימום. מומלץ!

אניון מגע הקסם – כשרות הלכתית

בוודאי! הפדים של אניון מגע הקסם הם לבנים לחלוטין, וגדולי הרבנים והפוסקים, מכל החוגים והעדות, אישרו את השימוש בהם בכל תקופה – גם בשבעת ימי הנקיים. לאישורים מפורטים, ראי "אישורי כשרות"

אניון מגע הקסם – סיוע במגוון בעיות

לגמרי לא! היונים השליליים מסייעים באופן מוכח בפתרון בעיות מסוגים שונים: דלקות בדרכי השתן; בעיות עור כגון: פטריות, פצעים, גרד; בעיות מעיים; ואפילו במקרים של תפרחת טיטולים או של הרטבת לילה. נסו להניח תחבושת או פד על האזור הבעייתי למשך מספר יממות, ודווחו לנו על התוצאות.
בוודאי! זהו יתרונם המוכח של מוצרי אניון מגע הקסם – הם פועלים באופן רב-מערכתי, ומשפיעים בו-זמנית על בעיות שונות. זה הרווח הנקי שלך 🙂
כן, בהחלט! אפשר להשתמש בתחבושות גם עבור תינוקות הסובלים מתפרחת טיטולים, ואף בגילאים מבוגרים מאוד.

התייעצי לפני
שאת מתחילה

צוות היועצות שלנו ישמח לענות לך בדיסקרטיות על כל שאלה, כדי שתעניקי לגופך את הטוב והמתאים לך ביותר!

טלמסר: 0799-180-406

magahakesem33@gmail.com

אני בריאה בדרך כלל,
כיצד מגע הקסם יכול לעזור לי?
איזה סוג יתאים לי ביותר?
האם אפשר להשתמש בכל מצב?

קבלי למייל מידע מפורט!

בלוג קסם - מאמרים אחרונים

Design by: yaelshimon.com ​ |   UX & Copywriting by: Esti Levin

All rights reserved to Maga Hakesem ©​